Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!
Кулінарні рецепти » Кулінарні відповіді » Як готується печиво з кавовою начинкою?
Найбільш примітним і цікавим в цьому смачному пісочному печиво є якраз його начинка, що поєднує в собі кавовий і шоколадний смаки, а його красива форма і оформлення шоколадом роблять печиво привабливим на вигляд, так що вона цілком підійде в якості частування для гостей!

Склад такого печива: для тесту - близько 180 грамів борошна, 80 г вершкового масла, 60 г цукру, невелика щіпка солі, одне куряче яйце і ванілін; для начинки - дві чайних ложки розчинної кави, 50 грамів чорного шоколаду і дві чайних ложки цукрової пудри; а також 30 грамів темного шоколаду для прикраси готового печива.


Всі перераховані вище інгредієнти для пісочного тіста з'єднати і замісити з них тісто, яке потім слід відправити на холод приблизно на годину-півтора. А тим часом зробити начинку для печива, розтопивши за допомогою водяної бані чорний шоколад і змішавши його з гранульованим розчинною кавою і цукровою пудрою.
Охолоджене тісто необхідно тонко розкачати (до товщини приблизно в пів сантиметра) і вирізати з нього за допомогою формочки парна кількість заготовок для печива.
Рівно половину заготовок викласти на деко застелений і в серединку кожної викласти по половинці чайної ложечки начинки, після чого закрити залишилися заготовками і трішечки заліпити по краях.
Готувати печиво в гарячій духовці протягом 10-15 хвилин, а потім вийняти і прикрасити розтопленим шоколадом.