Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!
Кулінарні рецепти » Кулінарні відповіді » Як готувати вівсяний відвар для схуднення?
Вівсянка - улюблена каша на сніданок для англійців. На відварі вівсяної крупи можна здорово схуднути, треба лише знати, як правильно приготувати цей відвар.


Для схуднення відвар вівсяної крупи потрібно пити щоранку на сніданок. Так стабільно снідати слід протягом трьох тижнів, тобто на сніданок один відвар пити і нічого більше не їсти. Не хвилюйтеся, голоду ви не будете відчувати, відвар неймовірно ситний.

Отже, беремо одну склянку крупи вівсяної, заливаємо водою. Так крупа у воді повинна 12 годин стояти. Потім варимо кашу, вона досить швидко приготується, оскільки зернятка набубнявіли за дванадцять годин. Води якщо є необхідність більше підливаємо, але в принципі літра вистачає для того, щоб зварився рідка каша. Все подрібнюємо блендером, солі природно не додаємо. Отримана рідка каша і є цілющий відвар, який слід пити кожен день на сніданок для схуднення. Відвар містить мікроелементи, вітаміни, клітковину, пектин, корисний крохмаль, який, до речі, лікує всі дрібні виразки і тріщини слизової шлунка.