Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!
Кулінарні рецепти » Кулінарні відповіді » Домашній баунті, як приготувати?
Хто з нас не любить солодощі? Таких знайдеться мало. Саморобний смачний батончик баунті можна приготувати вдома, причому для приготування потрібні самі що ні на є найпростіші продукти.


Отже, нам потрібні: стружка кокосова до склянки, масла вершкового грам п'ятдесят, шоколад білий (плитка), шоколад молочний або чорний (теж плитка), трохи рослинного масла і все.

Масло вершкове потрібно розтопити в мікрохвильовій печі, остудити, всипати кокосову стружку і замісити дуже густе тісто. Тепер це тісто необхідно рівною по товщині шаром розкласти по всій поверхні силіконового килимка, в холодильник на застигання поставити. Як тільки шар застигне, нарізаємо його батончиками (розмір робимо, як магазинного баунті).

Кожен шматочок трохи придавлюємо з торця, щоб овал вийшов. Плитки шоколаду розтоплюємо окремо, в кожну ємність трохи олії додаємо, розмішуємо. Занурюємо батончики в білий шоколад, деякі в молочний шоколад, викладаємо на фольгу. Застигати солодощі так само відправляємо в холодильник. Через три години пречудові баунті можна їсти!
Приємного!