Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!
Кулінарні рецепти » Кулінарні відповіді » Як готується домашній банановий лікер?
Такий лікер виходить смачним і солодким, але аж ніяк не нудотним на смак - просто ідеальний жіночий напій, який, до того ж, досить легко і швидко готується в домашніх умовах з простих і доступних інгредієнтів. Дуже актуальний рецептик, який цілком може стати в нагоді в якості частування до Жіночого свята, який не за горами!

Отже, для того, щоб приготувати цей алкогольний напій вам будуть необхідні наступні складові: 150 мілілітрів спирту (або ж можна використовувати 300 мілілітрів звичайної горілки), два-три банана (бажано вибрати повністю стиглі і побільше), одна банка згущеного молока, два курячих яйця і 150 мілілітрів молока.


Великі банани слід розім'яти до стану пюре, а після цього з'єднати в якій-небудь підходящої посудині (в досить глибокій мисці, наприклад) бананове пюре зі згущеним молоком, молоком звичайним, курячими яйцями і спиртом або горілкою. Отриману масу необхідно перемішати і потім гарненько збити за допомогою міксера. Далі отриманий напій потрібно процідити через сито, перелити в глечик і охолодити в холодильнику.
Наполягати такий банановий лікер не потрібно - він відразу ж готовий до вживання.