Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!
Кулінарні рецепти » Кулінарні відповіді » Як приготувати кокосову кашу?
У даному рецепті представлена солодка каша з кокосовим смаком, правда приготовлена вона все-таки на основі манної крупи, молока, так що назвати її швидше можна навіть манною кашею з кокосовим смаком, який виходить у каші завдяки додаванню в неї кокосової стружки. Ну а ще смачніше цю кашу зробить тертий шоколад, яким можна посипати готову страву.

Для того, щоб приготувати манну-кокосову кашу вам знадобиться наступний перелік інгредієнтів: 200 мілілітрів молока, приблизно 15-30 грамів манної крупи (в залежності від того, наскільки густу кашу ви віддаєте перевагу), одна-дві столові ложки кокосової стружки, 10 грамів вершкового масла, цукор і сіль за смаком, а також тертий шоколад.


Молоко спочатку треба довести до кипіння відповідної каструльці, після чого додати до нього кокосову стружку, цукор, сіль, трохи вершкового масла і засипати манку, довівши кашу до бажаної густоти і варити до готовності.
Готову кашу викласти в тарілки і посипати натертим шоколадом. Таку кашу можна вживати і в холодному вигляді, але в цьому випадку її потрібно зробити погустіше і солодше і перекласти в змащену маслом форму, в якій каша і буде остигати.