Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!
Кулінарні рецепти » Кулінарні відповіді » Як готується смузі з чорницею?
Чорничний смузі має неймовірно красивий, насичений колір, готувати його можна для ранкового сніданку, або замінити їм сніданок, якщо ви дотримуєтеся дієти.


Потрібні такі інгредієнти: один банан, ківі одне, одна склянка чорниці (підходить заморожена або свіжа), дві чайні ложки цукру, натурального йогурту або кефіру, одна склянка.

Якщо ви плануєте готувати смузі із замороженої чорниці, не розморожуйте її, прямо з шматочками льоду закладайте в блендер. Банан шматочками без шкірки нарізайте і так само в блендер надсилайте. Ківі потрібно почистити і цілком відправити в блендер. На високій швидкості подрібнити, потім додати йогурт (кефір будь-якої жирності). Смузі з чорницею готовий, подати його можна дуже ефектно і назвати "Пристрасть вампіра". Для цього верхній край склянки потрібно протерти ягідкою чорниці, вона залишить червоний колір, якась подоба крові.

Можна просто порожній стакан занурити не глибоко у воду і потім, трохи струсів воду, опустити в цукрову пудру. Виходить апетитна і смачна облямівка. Акуратно заливаєте смузі і подаєте частування до столу.
Приємного!