Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!
Кулінарні рецепти » Кулінарні відповіді » Як приготувати канапе з оселедцем?
Якщо у вас намічається святковий захід, цей рецепт підійде просто ідеально. Частування на перший погляд просте, але дуже смачне і надзвичайно популярний у гостей.


Це канапе готується дуже швидко, що називається "на швидку руку". Потрібно не занадто м'який батон (можна вчорашній трохи зачерствевший), масло вершкове, томатна паста і філе солоної оселедця.

Батон потрібно нарізати рівними поздовжніми пластинами, скоринку прибрати, вона зовсім не знадобиться. Пластиночки батона треба обсмажити в рослинній олії і дати їм охолонути.
Масло вершкове змішуємо з невеликим кількість томатної пасти, попередньо розм'якшити масло трохи, але не топити. Розмішуємо приблизно один до одного (ложка масла + ложка томатної пасти).

Цією сумішшю намазуємо шматочки батона і філе викладаємо, після чого гострим ножем нарізаємо тонкими пластинками шматочки канапе. Розміри канапе з оселедцем регулюємо на свій розсуд, вони можуть бути тонкими або ж товстенькими. У будь-якому випадку виходить відмінна закуска до святкового столу.
Приємного!