Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!
Кулінарні рецепти » Кулінарні відповіді » Як готувати глінтвейн на мандаринах?
Холодними вечорами в колі друзів так хочеться зігрітися і поласувати чим-небудь смачненьким, випити приємний ароматний напій. Для холодної пори року, особливо в морозні дні, ідеальним зігріваючим спиртним напоєм стане глінтвейн на мандаринах. Напій це смачний, чарівний своїм ароматом і добре зігріває змерзле тіло.


Перше, що слід пам'ятати при приготуванні глінтвейну: вино зі спеціями не можна кип'ятити! І нагрівати до кипіння теж не можна, в іншому випадку випаровується спирт і ароматні добавки змінюють свій смак в не кращу сторону.

Отже, беремо каструльку, всипаємо в неї сто грамів вина червоного напівсухого, сюди ж скоринки трьох мандарин кладемо, ступкою розминаємо цукор зі шкурками. Часточки від мандарин на половинки нарізаємо і кладемо в каструльку. Тепер вливаємо вино (півлітра) і гвоздику, корицю закладаємо. Можна за бажанням часточки або цедру лимона додати. Ставимо каструльку на вогонь, не розмішуємо, нагріваємо вино, потім вогонь вимикаємо, каструльку кришкою накриваємо. Через п'ятнадцять хвилин гарячий глінтвейн в келихи розливаємо, прикрашаємо часточками цитрусових. Мандарин віддає свій аромат і напій виходить незвичайно смачним!

Приємного!