Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!
Кулінарні рецепти » Кулінарні відповіді » Як приготувати грузинське соління "Червона капуста"?
Цей рецепт капусти є дуже популярним грузинським солінням. Страва має трохи гострий смак і чудовий аромат, до того ж така капуста дуже красиво і незвично виглядає з-за свого насиченого червоного кольору.

Для приготування цього соління потрібно (пропорції в розрахунку на один качан капусти): качан капусти, дві великих буряків (потрібно вибрати яскраво-червоні), головка часнику, один пучок селери, гострий червоний перець, п'ять-шість лаврових листочків, сіль.


Спочатку потрібно підготувати капусту - зняти верхні листки, вимити, а потім порізати таким чином, як ріжеться кавун. Повинно бути вісім-шістнадцять часточок.
Буряки слід почистити і нарізати тоненькими кружальцями. Часник потрібно почистити, зелень і перець вимити.
Далі необхідно закип'ятити воду і додати до неї кілька шматочків буряків, два лаврових листа, трошки селери і сіль (дві столові ложки на літр), цей розсіл потрібно залишити на дуже маленькому вогнику кипіти.
В посуд для засолювання укласти шарами капусту, потім досить щедро селера, далі три-чотири скибочки буряка, кілька зубчиків часнику, два-три лаврових листа і половинку гострого перцю і потім знову капуста і так далі. Укладати шари потрібно по можливості щільніше, приминаючи їх.
Ну і залити все киплячим розсолом, поклавши селера і буряк з нього на самому верху. Посудину з капустою накрити кришкою і покласти в холодне місце, готуватися така капуста буде близько тижня.