Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!
Кулінарні рецепти » Кулінарні відповіді » Як спекти чізкейк з білим шоколадом?
Розкішний чізкейк, прикрашений фруктами, стане справжнім подарунком вашим гостям.

Список продуктів: сто п'ятдесят грамів білого шоколаду, шістдесят грамів вершкового масла, шістсот грамів вершкового сиру, двісті грамів шоколадного печива, триста грамів свіжої сметанки, три великих яйця, двісті грамів цукру, шістдесят мл лікеру "Бейліс".


Спосіб приготування:

Печенюшки кришимо блендером і ретельно перемішуємо з вершковим маслом. Духовку гріємо до 180 °С. Беремо роз'ємну форму, розміром діаметром 23 см, дно і стінки прокладаємо пергаментом. Викладаємо у форму суміш масла і печива і відправляємо запікатися на 10 хв. Дістаємо основу для чізкейку, але духовку не вимикаємо.

шоколад Рубаємо, половину розтоплюємо на паровій бані. Остуджуємо. Збиваємо цукор, сметану і сир. Постійно збиваючи, по 1-му вводимо яйця. Додаємо лікер, шоколадну крихту і розтоплений шоколад. Швидко перемішуємо.

Виливаємо суміш у форму на корж. На нижній рівень духовки ставимо деко, наповнений водою. На центральний рівень ставимо решітку, на неї чізкейк у формі. Готуємо 60 хв.
Вимикаємо духовку, відриваємо дверцята і остуджуємо чізкейк. Ставимо його в холодильник на 4 години, а потім подаємо, прикрасивши фруктами.