Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!
Кулінарні рецепти » Кулінарні відповіді » Як приготувати шоколадний пиріг без борошна?
Особливістю цього смачного, апетитного і дуже красивого пирога є те, що для його приготування зовсім не використовується борошно, що взагалі для пирогів дуже незвично!

Щоб приготувати пиріг "Каприз" потрібні такі інгредієнти: шість курячих яєць, 100 г цукрового піску, 250 г вершкового масла, 200 грамів (дві плитки) чорного шоколаду, 300 грамів мигдалю (очищеного), щіпка солі.


Яєчні білки спочатку слід відокремити від жовтків і потім збити з додаванням солі в міцну піну. За допомогою блендера необхідно подрібнити горіхи і шоколад до стану крихти (але не занадто дрібно). Також за допомогою блендера потрібно збити вершкове масло (попередньо підігріте до кімнатної температури) з яєчними жовтками і цукром.
Після того, як все це буде підготовлено, необхідно з'єднати шоколадно-горіхову крихту з масляно-жовтковою сумішшю і добре все змішати, а після цього акуратненько потроху підмішати до отриманої маси збиті білки.
Форму застелити пергаментом і викласти в неї тісто рівномірно. Випікати в розігрітій до 180 градусів духовці близько години.
Готовий пиріг можна прикрасити шоколадною крихтою.