Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!
Кулінарні рецепти » Кулінарні відповіді » Як приготувати м'ясні тефтелі «Трюфель»?
оригінальне Блюдо, як за своєю формою, так і за своїм змістом. При цьому назва «Трюфель» відноситься саме до форми, так як ніякі гриби в склад інгредієнтів не входять. Але це не заважає страви бути дуже ароматним і виключно смачним.

Інгредієнти:


Фарш м'ясний; Чорнослив - за кількістю тефтелек; Горіх волоський - по четвертинці в кожну тефтельку; Сир твердий.

Процес приготування:

Для приготування цієї страви підійде будь фарш, який ви віддаєте перевагу, це може бути: яловичий, курячий, свинячий або з баранини, а також інші види фаршів.

Чорнослив потрібно промити і бажано брати вже без кісточок. Чорнослив потрібно перекласти в миску і залити окропом і залишити хвилин на п'ятнадцять, дати розпаритися.

Горішки поділити на четвертиночки. Потім витягнути з чорносливу воду. Потім в кожну черносливку покласти четвертиночку горішка.

З м'ясного фаршу необхідно зробити коржик, покласти на середину чорнослив з горішком, після цього м'ясної тефтельке треба надати форму цукерки під назвою «Трюфель». Викласти сформувалися тюфтельки на деко.

Сир твердий натерти на терочке, середньої і присипати їм тюфтельки. Випікати таке блюдо потрібно приблизно тридцять, а може і сорок хвилин. Температура духової шафи сто сімдесят п'ять градусів.

Приємного апетиту.