Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!
Кулінарні рецепти » Кулінарні відповіді » Як приготувати компот з персиків і сливи «угорки»?
Чудовий компот з персиків і сливи «угорка» можна закатати в трилітрові банки. Приготування такого компоту нетрудоемко, головне - це вміння поводитися з закаточним ключем.

Кількість інгредієнтів береться з розрахунку на трилітровий бутель.

Інгредієнти:

Персики - п'ять кілограмів;
Зливу «угорка» велика - десять штук;
Вода - три літри;
Цукор-пісок - триста грамів.

Хід приготування:

Необхідно ретельно помити і простерилізувати банки їх. Потім потрібно взяти великого розміру сливи і промити їх, після цього треба, щоб вода скла, а потім витягнути кісточки і по десять штук розкласти по банках.

Персики також потрібно промити і розрізати їх, потім витягнути кісточку. Розкласти персики без кісточок по банкам.
Закип'ятити воду і залити банки з фруктами киплячою водою, тільки треба обов'язково банку поставити в мисочку. Після цього банку прикрити лакованої кришкою і дати постояти близько п'ятнадцяти або тридцяти хвилин. Потім притримуючи кришку, вилити воду в каструлю (працювати треба в рукавицях).

В каструлю з водою, всипати цукор-пісок і розмішати, потім закип'ятити і вже киплячим сиропом залити банки з фруктами, вода повинна перелитися. Тут же закрити стерилізованими кришками і закатати. Перевернути вниз шийкою і укутати теплою ковдрою. Так повинно постояти близько доби. Після цього треба поставити в темне і прохолодне місце.