Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!
Кулінарні рецепти » Кулінарні відповіді » На чому зробити окрошку?
спеку влітку окрошка для багатьох стає рятівним стравою. Холодненька, зі свіжими огірочками і кропом. І смачно і охолоджує разогревшийся організм. На чому ж окрошка найсмачніша?


Отже, на чому можна її зробити?
На квасі, на курячому бульйоні, на кип'яченої остигнула воді, на сироватці, на кефірі. Кожна господиня точно має свій фірмовий (сімейний) рецепт приготування цього літнього страви під назвою окрошка.

найшвидший варіант приготування, це готувати на воді. Закип'ятив Воду, поставив каструльку у ванну з водою, щоб охолола швидше. Потім отварил яйця, картопля, нарізав огірки, кріп, ковбасу і додавай у воду вже остигнула.На бульйоні. Заздалегідь необхідно зварити невеликий шматочок курки (вибрати не жирний шматочок). А на остившем бульйоні вже можна готувати окрошку.

найкорисніший для здоров'я спосіб - це окрошка сироватці. Сироватка неймовірно корисна, окрошка буде не тільки смачна, але оздоровительна.

Наші бабусі раніше на квасі готували окрошку. Але з квасом треба бути обережним. Заздалегідь багато окрошки не готується. Відварюються і нарізаються всі продукти і вже кожен сам собі в тарілку накладає нарізаний салат" і заливаємо квасом. Ось і окрошка на квасі готова.