Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!
Кулінарні рецепти » Кулінарні відповіді » З чим можна пити шампанське?
Шампанське - звеселяючий і ігристий напій, без якого практично не проходить жодне скільки-небудь значиме свято. Як і будь-яке інше вино, шампанське краще всього поєднується з певними продуктами.


Всім нам відомо, що шампанське розрізняється за видами, визначаються вмістом цукру в шампанському. Найпоширеніші види шампанського - це сухе і напівсухе, солодке і напівсолодке. Існують також брют і екстра брют.

Для людини, який шампанське вживає не частіше одного або двох разів за рік, краще купувати напівсолодке шампанське. При вживанні шампанського разу в місяць, краще купувати сухе шампанське. А якщо необхідно щоденне вживання шампанського експертами, фахівцями, то потрібно купувати лише брют.

З чим розумніше пити шампанське, щоб воно не входило врозріз з пропонованими закусками і стравами?
Як відомо, шампанське є чудовим аперитивом. А тому його краще заїдати невеликими шматочками сиру бажано овечого, молюсками і оливками. Закуска повинна доповнити смак шампанського, а не перебивати його.

Шампанське також дозволено поєднувати з морепродуктами, з різними сирами, які можуть бути гострими і ніжними. Також можна з шампанським і вживати м'ясо птиці та інше біле м'ясо.
Дуже добре поєднується з шампанським чорна ікра.
До рожевого шампанського буде доречно подати червоні фрукти. А ось до напівсухому шампанському можна подати фрукти, горішки смажені, морозиво і халву.

Якщо шампанське подається не в обід або вечерю, то до нього можна подати сухе печиво, сири, торти, тістечка, цукерки, різні солодощі, горіхи, фрукти, смажений мигдаль і фісташки.
Не слід до шампанського подавати шоколадні цукерки чи шоколад. Не потрібно шампанське подавати до сильно солодких або солоних страв, або ж до страв, які приправлені часником або приправами.