Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!
Кулінарні рецепти » Кулінарні відповіді » Як прикрашати кондитерські вироби з допомогою глазурі?
Прикраса тортів - це справжнє мистецтво. Для цих цілей ми використовуємо марципанову мастику, шоколад, вафлі. Різні зацукровані фрукти, желе, мармелад, різні кольорові кондитерські присипки, кокосові стружки і багато іншого. Все це надає неповторний вигляд нашого кондитерського мистецтва.

Одним з видів такого прикраси служить глазур. Головне правильно зробити цукрову глазур. Для її приготування обов'язково потрібно використовувати цукрову пудру, якщо її немає, то можна скористатися кавомолкою і перемолоти цукор. Потім до цукровій пудрі потрібно додавати невелику кількість води. Можна додати сік лимона або додати кава, ром. Після того як цукрова глазур буде готова, її треба завдати вже на готове виріб. Тут потрібно скористатися пензликом - силіконової або звичайної. Після цього вироби з нанесеної глазур'ю висихають.

Якщо глазур потрібна більш стійка, то можна яєчний білок змішати з цукровою пудрою (125 грамів), вийде гарна гладка маса.

Ще глазур можна зварити і ще гарячою наносити на готовий виріб. Такий вид глазурі варять, для цього змішують цукор і воду і варять, поки не утвориться цукровий сироп, дуже тягучий.

Різні види прикраси з допомогою глазурі.
А прикрашати глазур'ю можна з допомогою кондитерського мішечка або звичайного пергаментного кульочка, який наповнюється цукрова глазур. Потім кінчик у кульочка зрізається і наноситься на готове виріб: на пиріг, кекс і інше.

Для того щоб домогтися мармурового ефекту, необхідно скористатися двома кольорами глазурі. Одним кольором повністю покривається виріб, а іншим кольором наносяться краплі в різних місцях, а потім сірником можна зробити розлучення. Головне, щоб кольори глазурі були контрастними.