Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!
Кулінарні рецепти » Кулінарні відповіді » Як легко можна прикрасити торт на День Народження?
День народження-це особливе свято, тому і торт хочеться, щоб був якийсь чудовий і красивий. А що може бути краще торта приготованого своїми руками, та ще й красиво оформлений.

найпростіший і відмінний спосіб для прикраси торта використовувати марципанову або желатинову мастику.
Не потрібно прагнути повторити магазинні торти, краще приготувати свій ексклюзив. Наприклад, можна прикрасити іменинний торт, виклавши поверх нього цифри з датою його народження або віку іменинника.

Для цього нам необхідно:

Мастика марципанова двох кольорів, пудра цукрова, качалка, ніж гострий, різні маленькі формочки для вирізання зірочок, кружечків, півмісяців.

Для початку треба спекти коржі, зробити крем. А потім з'єднати коржі з допомогою крему. Заготівля торта готова. Тепер нам необхідно прикрасити торт.

На стіл треба висипати цукрову пудру, на ній ми будемо розгортати нашу мастику, таким чином, вона не буде прилипати до качалку, рук і столу.

Не випадково ми підготували мастику двох кольорів. Один колір у нас буде основа, а з іншого кольору ми виріжемо цифри, різні фігурки і бант для прикраси.

Спочатку на цукровій пудрі розкачуємо один великий пласт, він повинен бути більше нашого торта, щоб повністю закривав його і його боки. Потім цей пласт намотуємо на качалку і переносимо на торт, акуратно розправляємо, якщо утворилися фалди, то зайве зрізаємо і потрібно намочити пальчик і розгладити в цьому місці.

Тепер розкочуємо пласт з іншого кольору марципанової мастики. Виріжемо одну довгу смужку, яку обернем навколо торта, а з інших двох смужок (менше) зробимо бант.
Пліч торта прикрашений красивою стрічкою, бантом з мастики.

Тепер переходимо до верху. Вирізаємо з мастики цифри, змочують їх водою і прикладаємо до верху торта. Потім вирізаємо різні фігурки - кульки, зірочки, півмісяці і також прикріплюємо до торту, змащуючи водичкою.

Торт готовий!