Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!
Кулінарні рецепти » Кулінарні відповіді » Як розпланувати харчування на декілька днів?
Напружений ритм нашій звичайному житті може значно полегшити упорядкування харчування з розрахунком на кілька днів. Вигода такого планування очевидна, оскільки не потрібно буде щодня гарячково міркувати про приготуванні вечері після приходу з роботи.

При грамотному підході всі основні страви готуються заздалегідь, що дозволяє ввечері швидко приготувати трапезу при мінімумі дій, що включають в себе разморозку, розігрів або термічну обробку. Крім того, планування дозволяє зменшити часові витрати на походи по продовольчим магазинам, оскільки знаючи перелік необхідних на найближчий час продуктів можна буде обмежитися одним візитом в магазин. Для максимальної ефективності планування меню треба керуватися кількома простими, але дієвими правилами:

1. Складання списку улюблених страв вашої родини. Необхідно згадати і записати, наприклад, в книзі записів рецептів або невеликому блокноті, що зберігається постійно під рукою на кухні, всі страви, які ваша родина віддає перевагу. Після цього, керуючись складеним списком, можна зробити розподіл певних страв по певних днях тижня. Приміром, за вівторком можна закріпити котлети, за четвергом голубці, за неділею піцу тощо. Навпаки улюблених страв відразу потрібно помітити потрібні продукти і їх кількість, яке зазвичай використовується в приготуванні за перевіреними рецептами.

2. Все що необхідно для швидкого вечері бажано приготувати заздалегідь. Наприклад, готуючись до наступного тижня можна відварити картоплю, випекти млинці, булочки, зробити запечене м'ясо, відварити спагеті або рис. Всі ці продукти допускають заморожування і подальше їх вживання після розігріву протягом усього тижня. Одночасно можна приготувати холодні напівфабрикати, у вигляді нарізаної картоплі фрі, сирників, котлет, гамбургерів, нарізаних овочів для супу. Все це розкладається по пакетах і заморожується.