Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!
Кулінарні рецепти » Кулінарні відповіді » Що собою представляють сухі сніданки?
Прагматизм нинішньої життя привів до широкого поширення сухих сніданків, які являють собою продукти на основі зерен рису, пшениці і кукурудзи, які абсолютно готові до вживання.

У складі подібних сублімованих продуктів знаходиться велика кількість мінеральних речовин, вуглеводів, білків, жирів та багатьох інших необхідних людині поживних речовин. Фактична готовність подібних продуктів до вживання надає великі зручності домогосподаркам, які в умовах напруженого життєвого ритму не можуть приділяти багато часу робіт на кухні, пов'язаних з приготуванням різних страв. Крім того, сухі сніданки є справжнім порятунком для дитячих садків, ясел і шкіл, дозволяючи в короткі терміни готувати легку і поживну їжу для дітей.

Технологія приготування готових сухих сніданків, зокрема з кукурудзи, передбачає використання лише найкращих сортів. Кукурудзяне зерно після очищення відварюється протягом приблизно двох з половиною годин в спеціальному сиропі, який представляє собою водний розчин солі і цукру. Варка здійснюється за допомогою спеціальних обертових варильних апаратів, після чого зерна охолоджуються, сушаться і розплющуються за допомогою спеціальних машин. На кінцевому етапі обробки, отримані пластівці обсмажуються, просіваються і охолоджуються. Подібна складна виробнича обробка дозволяє отримувати кукурудзяні зерна у вигляді найтонших пластівців, зберегли всю поживність кукурудзи і дуже приємних на смак. Безперечною перевагою таких кукурудзяних пластівців є їх значна краща засвоюваність їх організмом порівняно з необробленими кукурудзяними зернами.