Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!
Кулінарні рецепти » Кулінарні відповіді » Як приготувати томлену рибу?
Дуже смачну і соковиту рибку, а головне дієтичну можна приготувати прямо у звичайній скляній банці. Таку рибку можна давати дітям і робити з неї різні салати.


Інгредієнти на 1 кілограм риби:

морська Риба (горбуша, скумбрія, сайра, сьомга), лавровий лист (2 штуки), олія рослинна перець чорний горошком(10 штук), сіль (на один кілограм солі йде півтори чайної ложки солі)

Хід приготування:

спочатку рибу почистити і помити. Після цього порізати на шматки, посолити і перемішати. Банку промити і скласти до неї пару лаврового листя, перцю чорного. Потім треба покласти рибу в банку. Рибу потрібно покласти до плічок. До верху класти не треба, тому що під час приготування виділяється багато рідини, і вона буде виливатися з банки при приготуванні. Потім налити рослинне масло, воно повинно трохи покривати рибу. Зверху закрити жерстяної кришкою, тільки гумове кільце треба прибрати або банку зверху закрити фольгою.

Після цього рибу поставити в холодну піч і виставити температуру - 200 -220 градусів. Як тільки почнуть з'являтися бульбашки, і масло почне мутніти потрібно зменшити вогонь до 150 градусів. Рибу готувати близько чотирьох годин. Вимкнути вогонь і залишити в духовці нудитися рибу ще півтори години.

Приємного апетиту!