Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!
Кулінарні рецепти » Кулінарні відповіді » Як приготувати равликів?
традиційної російської кухні равлики якось не прижилися, але і у нас є чимало цінителів цього ніжного і своєрідного за своїми смаковими якостями м'яса. В їжу їх використовують після відповідної обробки. Як приготувати равликів?


По-перше, не всі равлики придатні до вживання. В ресторанах звичайно пропонують виноградних і африканських земляних равликів. Останнім часом у супермаркетах можна бачити штучно вирощених молюсків, яких все частіше надається перевага. Не слід використовувати в їжу равликів, зібраних на дачі або в лісі, адже не відомо, чи придатні вони до вживання.

Перед приготуванням равликів ретельно промивають проточною водою, відварюють протягом 2-3 хвилин, охолоджують і виймають нутрощі. Філе равликів ще раз відварюють у воді з сіллю і спеціями, а потім ще протягом кількох годин витримують у соляному розчині для видалення слизу. З підготовленим таким чином філе равликів кожен поступає на власний розсуд.

З нього можна приготувати паштет, салат або плов, згасити з сиром або овочами, приготувати в маринаді, в томатному або в якому-небудь іншому соусі. Якщо ви ніколи не пробували равликів, замовте їх на перший раз в кафе або ресторані, після чого можете сміливо йти в супермаркет і експериментувати на своїй домашній кухні.