Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!
Кулінарні рецепти » Кулінарні відповіді » Як самостійно приготувати кокосове масло?
Кокосове масло цінується своїми цілющими властивостями. Приготувати його можна самостійно, для цього знадобиться свіжий кокос.

Як вибрати свіжий кокос в супермаркеті?

По-перше, свіжий кокос трохи світліше влежаного. І якщо струснути руками свіжий кокос, повинна відчуватися рідина всередині.

Беремо кокос, стукаємо молотком по верхівці, розкриваємо його по тріщині. Рідина нам не потрібно, можна її випити або залишити для приготування десертних страв.

М'якоть кокоса нарізаємо великими шматками і закладаємо в ємність кухонного комбайна або блендера, м'якоть подрібнюємо. Потім м'якоть терту перекладаємо в глибоку миску. Воду (приблизно два з половиною склянки) доводимо до кипіння. Даємо воді трохи охолонути і заливаємо наш тертий кокос (не окропом). Ставимо на стіл миску, нехай вода охолоне. Час від часу бажано помішувати подрібнений кокос у воді.

Коли вода охолоне, накриваємо миску і відправляємо її годин на десять в холодильник. Після закінчення цього часу знімаємо кришку з миски. На поверхні миски буде товста кірка кокосового масла. Її необхідно всю зібрати, скласти у форму і розтопити на водяній бані. При наявності в олії шматочків кокосової стружки, саме масло можна процідити.

Формочку з чистим маслом знову ставимо в холодильник. Таке масло можна зберігати до двох тижнів в холодильнику.