Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!
Кулінарні рецепти » Кулінарні відповіді » Як вибрати якісний мед?
Мед - продукт відомий людству з незапам'ятних часів. Багато стародавні лікарі вважали, що він продовжує молодість. Сьогодні, звичайно ж, на мед не покладають таких надій, але він залишається незамінним засобом при лікуванні багатьох захворювань, до того ж не тільки корисним, але і дуже смачним.

на Жаль, у сучасному магазині або на ринку знайти справжній якісний мед досить важко. Щоб бути впевненим у тому, що мед принесе користь, потрібно вміти вибирати. Зачерпніть мед ложкою - якщо маса густа, тягуча, її можна намотати на ложку, то це означає, що мед якісний. Переливаючи мед з банки в банку уважно придивіться до нього - гарний мед складається гармошкою і ллється безперервної цівкою. Крім того медова маса повинна бути одного кольору і консистенції. Якщо помітні смуги або плями, це може говорити про те, що мед розведений, продавця такого продукту краще обійти стороною. Також вважається, що мед зібраний навесні і влітку краще і смачніше осіннього.
Скориставшись кількома простими порадами ви зможете зробити хорошу покупку і подбати про здоров'я своє і своїх близьких.