Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!
Кулінарні рецепти » Кулінарні відповіді » Як у кулінарії використовується Ульва (морський салат)?
Ульва - це ще одна з різновидів морських водоростей, але на цей раз - зелених водоростей. Цікаво, що слані ульвы дуже схожі зовні на салат-латук. З цієї причини у водорості існує і друге «прізвисько» - морський салат.

Слані у ульвы досить великі і можуть досягати в довжину від тридцяти сантиметрів і до півтора метрів. До речі, по-англійськи ульву часто називає її «другим ім'ям» - «sea lettuce». Ульва досить часто зустрічається в раціоні жителів Скандинавії, Ірландії, Китаю, Великобританії і Японії. Варто відзначити, що ці водорості дуже багаті на клітковину, білок, вітаміни, мінеральні речовини і мікроелементи, зокрема - залізо.

Ульву прийнято вживати сирий, в такому вигляді її додають в основному в салати, або ж кладуть у суп. Можна приготувати салат цілком з ульвы, тільки бажано для смаку туди все-таки додати цибулю і додатково приправити за допомогою лимонного соку, оцту, перцю або оливкової олії. Ульву часто сушать, правда, перед цим треба прополоскати її слані від налиплого піску там, після чого ульву розкладають на камені і приблизно через пару годин виходять особливі «чіпси» зеленого кольору. Звичайно, в цьому випадку швидкість висихання водоростей на камінні залежить виключно від погоди. Прополіскувати слані ульвы перед приготуванням найкраще в підсоленій воді.