Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!
Кулінарні рецепти » Кулінарні відповіді » Як правильно готувати мізки і зобную залізяку теляти?
Мізки - відносяться до легко і добре усвояемому в процесі травлення продукту. У домашній кулінарії при приготуванні різних страв використовуються лише мізки теляти. Мізки ж свинячі і яловичі застосовуються тільки при виробництві ковбас.


Мізки належать до продуктів, які треба обробляти дуже швидко, так як вони не підлягають зберіганню. Обов'язково, перед тим як готувати мізки необхідно зняти з них шкірку. Для початку мізки потрібно дуже добре промити під проточною водою, а потім їх бланшують в окропі і зливають холодною водою.
При правильному приготуванні мізків вони набувають ніжний вишуканий смак і переходять в розряд делікатесних страв.

Що являє собою теляча зобная залізяка?
Зобная заліза теляти вважається великим делікатесом і цінується значно вище, ніж інші субпродукти. Така залоза складається з двох частин, одна з яких значно більше іншого. Вага однієї частини зобної залізяки теляти становить приблизно п'ятсот грамів, а та, що менше важить практично вдвічі менше, тобто приблизно двісті п'ятдесят грамів.

Перед приготуванням зобную залізяку треба обов'язково добре промити і вимочити в холодній воді від крові. Після цього залізяку треба залити окропом і витримати трохи, потім промити холодною водою - так буде легше видалити шкірку. Потім можна приступати до приготування зобної залозки по своєму смаку, наприклад, варити, смажити, тушкувати, парити.