Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!
Кулінарні рецепти » Кулінарні відповіді » Як приготувати кіш з червоним цибулею і копченостями?
Один з різновидів рецептів приготування кіша представлений в статті.

Для приготування тіста необхідно:


Борошно пшеничне - один стакан;
Масло вершкове - сто двадцять п'ять грамів;
Яйце куряче - одна штука;
Сіль - сіль на кінчику ножа.

Для приготування начинки:

Сир твердий - двісті грамів;
Яйця курячі - дві або три штуки;
Сіль, трохи мускатного горіха, мелений перчик;
Вершки - двісті мілілітрів;
Копчені ковбаси, бекон, грудинку;
Лук червоний - дві головки.

Спосіб виготовлення кіша:

Необхідно приготувати тісто для пирога. Для цього в просіяне борошно потрібно натерти масло вершкове, після цього перемішати і розтерти в крихту. Потім необхідно додати яйце, збите з сіллю, замісити тісто і покласти на холод, приблизно на тридцять хвилин.

Порядок приготування начинки для кіша. Копченості, які вважаємо потрібними покласти в пиріг, нарізаємо тоненькими шматочками, можна кубиками. Сир потрібно натерти на терочке. Цибуля червона порізати тоненькими полуколечками.

Підготувати заливку: яйця збити, додати до них мускатний горіх, перчик, сіль і добре перемішати. Потім до цієї маси додати натертий сир і вершки, перемішати.

Формуємо кіш. Для цього необхідно розкачати тісто і покласти в круглу форму. Зробити бортики з тіста. Потім спочатку потрібно розкласти нарізані копченості, потім цибулька, а зверху залити заливочкой. Бортики з тіста трохи загорнути до серединці, поверх заливки посипати натертим сирком. Поставити в духову піч на тридцять п'ять хвилин, температура - двісті градусів.