Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!
Кулінарні рецепти » Кулінарні відповіді » Як приготувати ванільні ватрушки?
Практично в кожній сім'ї є свої улюблені страви, які намагаються робити частіше, а якщо ці страви ще і швидко готуються, то вони стають улюбленими подвійно. Що стосується такої страви, як ватрушки, то напевно не знайдеться людини байдужого до них, а про дітлахів годі й казати. Ось таке блюдо ми зараз і приготуємо - ванільні ватрушки.

Необхідні продукти:


Сир - приблизно двісті п'ятдесят грамів;
Борошно пшеничне - чотириста грамів;
Цукор-пісок - дві десертних ложки?
Яйце - одна штука;
Яблуко - три штуки;
Масло рослинне - вісім чайних ложок;
Розпушувач - одна десертна ложка;
Сіль - одна третина чайної ложки.
Ванільний цукор - за смаком.

Порядок приготування:

Для того щоб приготувати ватрушки необхідно сир поділити на дві частини. В одну частину сиру вбити яйце, борошно, розпушувач, цукор-пісок, сіль, олія рослинна і вимісити з цієї маси тісто. Тісто покласти в плівочку і прибрати в холодильник. У другу частину сиру потрібно додати натерте або порізане маленькій соломкою яблуко, додати цукор ванільний.

Після цього з тіста зробити ковбаску, яку поділити на чотирнадцять шматочків. З кожного шматочка скачати кульку і викласти на підготовлений лист, в кожній кульці зробити поглиблення, в яке покласти начинку. Краї ватрушки змастити збитим жовтком. Ватрушки прибрати в піч на тридцять п'ять хвилин, температура духовки - приблизно двісті градусів.