Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!
Кулінарні рецепти » Кулінарні відповіді » Як приготувати гостру квашену капусту з морквою «Оранж» швидкого приготування?
Кулінарної науці відомо досить багато унікальних рецептів приготування квашеної капусти. Повірте, цей процес може бути досить тужно і довгим, так і швидким та приємним. Як правило, результат і того і іншого рецептів однаковий - смачна квашена капустка. Хочете дізнатися рецепт швидкого приготування квашеної капустки «Оранж»? Тоді вам варто уважно прочитати всі умови для її виготовлення, які вказані в нашій статті. Так як же приготувати гостру квашену капустку з морквою швидкого приготування «Оранж»?


Готуємо з наступних продуктів:


Капустка біло - або червонокачанна - близько трьох кілограмів;
Морквина - приблизно чотири штуки;
Часничок - близько чотирьох головок;
Перець чорний, фенхель, кмин, брусниця, журавлина - за бажанням.
Маринад розраховано на один літр води:
Цукор-пісок - двісті грамів;
Соняшникова олія - двісті грамів;
Оцет - приблизно сто п'ятдесят грамів;
Сіль крупна харчова - три ложки супових.

Починаємо готувати:

Капусточку моєму, видаляємо різні потемніння і тоненько шаткуємо. Морквину натерти на терочке найбільшою. Часник порізати на дрібні кубики. Все гарненько перемішати.

Окремо потрібно приготувати маринад і ще гарячим залити капусту. Закрити баночку марлечкой і залишити в теплі приблизно на добу, потім необхідно відправити на холод. Капуста, приготовлена таким способом, через добу буде готова. Приємного апетиту.