Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!
Кулінарні рецепти » Кулінарні відповіді » Як приготувати смачно зимову заготовку «Малина протерта в цукрі»?
Звичайно ж, всім відомо, та і це не секрет, що хворіти не дуже-то й добре. Але, враховуючи умови нашої погоди, змінюваність сезонів, так чи інакше, але болячки завжди чіпляються і саме вірне і перевірене дійство - це народні методи лікування.

Ми й летимо ноги, робимо різні інгаляції, п'ємо трави, а також найулюбленіший спосіб - це пити малинове варення з чаєм. Як же приготувати таке варення, зберігши по максимуму в них вітаміни і всякі корисності.

Найкраще малину зробити перетерту з цукром. Для цього потрібно взяти наступні

Інгредієнти:
Малина - один кілограм;
Цукор-пісок - один кілограм.

Процес приготування:

Ягоди треба акуратно промити, занадто довго в воді тримати не варто, оскільки вони будуть водянистими. Після цього викласти малину в миску і насипати цукор-пісок. потім озброївшись дерев'яною паличкою треба акуратно помішувати. Заважати треба намагатися акуратно, може навіть десь і просто потрясти тазик з ягодою. Тоді ягідка не так сильно змінить свою форму. Потім треба дати постояти такого варення деякий час. Цукор повинен практично весь розтанути. Час від часу все ж слід помішувати.

Підготувати баночки, обов'язково їх попередньо потрібно простерилізувати, підсушити, а потім вже можна і розкладати малину. Закрити кришкою або закатати, а потім прибрати на холод.