Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!

Коктейль з кампарі

В літній час, особливо в святковий день, так хочеться подати на стіл незвичайний напій, і тим самим приємно (і смачно) здивувати гостей. У зв'язку з цим я вирішила розповісти вам, як правильно приготувати коктейль з кампри, відомої у всьому світі марки біттера.

Інгредієнти для приготування коктейлю з кампри:

  1. Мартіні Б'янко – 50 мл
  2. Кампри (мартіні)  – 50 мл
  3. Содова вода – 100 мл
  4. Апельсин - зубчик

Інвентар для приготування коктейлю з кампри:

  1. Хайбол (стакан)
  2. Барна ложечка

Приготування коктейлю з кампри:

Крок 1: Небагато про биттере Кампри

кампри

Перш ніж приступить до приготування коктейлю, необхідно трохи розповісти про кампри для того, щоб ви хоч трохи мали уявлення, який він на смак і з чого його роблять.

Почнемо з того, що вперше в світ бітер кампри вийшов ще 150 років тому, де його представив італійський (на той момент)  бармен по імені Гаспар Кампри (звідки власне і назва). Він перший, і, мабуть, єдиний, хто здогадався приготувати напій з настою трав і апельсина, завдяки чому кампри і має трохи гіркуватий, але запечатляющийся смак. Пізніше багато винороби намагалися перевершити за смаком  напій, але їх спроби були безрезультатними. В результаті кампри став єдиним напоєм у своєму роді, який на даний момент використовують практично у всіх барах світу для приготування різних коктейлів. І зараз кампри ставитися до групи алкогольних напоїв, які виготовляються на основі трав (біттер).


Крок 2: Готуємо коктейль з кампри

стакан хайбол

Готувати коктейль ми будемо прямо в склянці. І для цього ми використовуємо найпоширеніший в барах стакан хайбол. Це високий келих, вміщає в себе близько 250 мл. напою. До того ж він незамінний, що в барі, що в домі, так як у нього розливають більшість алкогольних (і не тільки) коктейлів.

інгредієнти

Отже, беремо хайбол і заповнюємо його наполовину кубиками льоду. Потім вливаємо склянку спочатку мартіні, а потім кампри, і гарненько все перемішуємо за допомогою барної ложки.

перемішуємо за допомогою барної ложки

Після чого доливаємо содову воду.


Крок 3: Подаємо коктейль з кампри

подаємо

Прикрашаємо склянку часточкою апельсина і подаємо на стіл. При цьому коктейль можна пити в такому вигляді, а можна і перемішати содову з мартіні і кампри.

Приємного апетиту!


Поради:

- Якщо ви не знайшли содову воду, її можна замінити звичайною мінеральною водою.

- В деяких країнах такий коктейль продають вже в готовому вигляді в невеликих пляшках, що дуже зручно. Уявіть, накупили кілька таких пляшечок, прийшли додому, і розлили їх по келихах з льодом.

- До речі сам мартіні Кампри в чистому вигляді не вживається, і найчастіше його використовують для приготування коктейлів. При цьому, даний напій можна поєднувати практично з будь-яким іншим алкоголем.

- Бітер кампри має міцність на 28 %.