Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!

Грушевий бренді

Назва бренді походить від скорочення brandy (англ. brandywine) , що означає вогняне вино. Цей алкогольний напій, являє собою   узагальнююча назва для всіх продуктів перегонки виноградного, ягідних та фруктових вин. Бренді виходить за допомогою дистиляції, тобто перегоні напою через спеціальні апарати, щоб вино було більш стійким до перевезення. Так робили голландці в  XV і XVI століттях, щоб мати можливість переплавляти легкі і нестабільні вина в Англію чи Німеччину. Пропонуємо вам приготувати найсмачніший грушевий бренді.

Інгредієнти для приготування грушевого бренді:

  1. Цукор — чверть кавової чашки
  2. Грушевий бренді Pom'poire Williams (готується з спеціальних груш сорту Вільямс) — 4 ч. ложечки
  3. Шампанське сухе — 2,5 чашки
  4. Груші свіжі — 4 зубчики

Інвентар:

  1. Невелика каструля
  2. Плита
  3. Високі келихи для шампанського

Приготування грушевого бренді.

Крок 1: Готуємо грушевий бренді.

готуємо сироп

У невелику каструлю виливаємо бренді і висипаємо туди цукор. Ставимо на середній вогонь і доводимо до кипіння. Постійно помішуємо, щоб цукор розчинився. Далі опускаємо в каструлю холодну воду і даємо напою трохи охолонути, але не до повного охолодження. У нас повинен вийти сироп, який має густу консистенцію і при наливанні у посуд залишається на стінках.


Крок 2: Подаємо грушевий бренді.

вливаємо шампанське

Бренді має бути охолодженим перед тим, як наливати його в келих, потім вливаємо туди сироп, який готували раніше і туди ж додаємо шампанське.

грушевий бренді

На краєчок келиха кріпимо часточку груші.

Приємного Вам апетиту!


Поради:

— Справжній бренді виходить за допомогою забродженого соку фруктів або ягід, доправлених через спеціальні апарати для дистиляції. Для виробництва можуть використовувати персики, яблука, груші, вишні та сливи, а так само малину, чорницю та абрикос. Міцність напою може бути різною (від 36 до 60 градусів, залежно від ступеня зберігання і переробки).

— Пити чистим бренді, звичайно ж, можна, тоді його потрібно наливати в келих у формі квітки тюльпана, доведеного до кімнатної температури і тримаючи келих постійно в руці, гріючи його своїм теплом. Але краще всього він свої прекрасні тони показуємо при змішуванні в коктейлях.

— Такий напій можна використовувати в якості десертного і подавати з різноманітними солодощами.