Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!
Кулінарні рецепти » Кулінарні відповіді » Які існують види міцних напоїв?
Термін "міцні напої" використовується для позначення будь-яких видів алкоголю, одержуваних шляхом дистиляції з зерна, фруктів чи овочів. Практично у кожного народу є свій сорт міцного напою, але принцип їх приготування - в цілому, загальний. Основних видів міцних напоїв, популярних в Європі та Америці, існує кілька.


Віскі
Віскі - це популярний вид міцних напоїв, отриманих шляхом дистиляції різних видів зерна. Як правило, процес перегонки віскі проходить 2 - 3 рази, а потім протягом декількох років напій витримується у дерев'яних бочках.
найпопулярнішими вважаються шотландські та ірландські віскі, а також американський класичний сорт - Джек Деніелз.

Горілка
Як відомо, батьківщиною горілки є Росія. Цей алкогольний напій вважається одним з найчистіших. Для виробництва горілки використовується зерно, цукрові буряки чи картоплю. Сировина кілька разів переганяється, в результаті чого виходить практично чистий етанол, який потім розбавляється водою. У результаті виходить м'який продукт.

Джин
Джин - це загальна назва міцних напоїв, що використовуються в складі різноманітних коктейлів, наприклад, класичного мартіні. Як правило, джин ароматизований різними видами натуральних ароматизаторів, наприклад, цитрусовими. В останні десятиріччя замість джина для приготування коктейлів все частіше стала використовуватися горілка.

Текіла
Офіційно, текіла здійснюється тільки з рослини блакитна агава в деяких частинах Мексики. Саме тому, 100% оригінальна текіла продається за досить значні гроші. Дешеві сорти текіли, насправді являють собою суміші, що готуються з цукру і невеликої додавання агави.

Ром
Ром - це тип міцних напоїв, традиційно изготавливавшихся з цукрової тростини і його патоки. Цей напій родом з Карибських островів, але сьогодні ром роблять у багатьох країнах Південної Америки. Застосовується ром у складі коктейлів, в кулінарії і безпосередньо в чистому вигляді. Класичні ромові напої - це ром-кола, а також мохіто.

Бренді
Бренді - це в оригіналі дистильоване виноградне вино, але може здійснюватися і з інших видів фруктів. Коньячні бренді по праву завоювали елітне становище в якості напоїв для особливих випадків.