Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!

Коктейль "Казантип"

На щорічному музичному фестивалі, який проводиться в Криму і відомий під назвою Казантип, потрібно як можна більше енергії і сил, щоб розважатися з ночі до ранку і нічого не пропустити. Зрозуміло, без алкоголю не обійтися. Тому саме там, на Казантипі, і створили рецепт тонізуючий однойменного коктейлю "Казантип", який володіє надзвичайно насиченим смаком і не дасть Вам заснути у невідповідний час!

Інгредієнти для приготування коктейлю "Казантип":

 1. Гренадін (гранатовий сік) - 10 мл
 2. Вершковий лікер (Бейліс, Броганс) - 10 мл
 3. Абсент - 10 мл
 4. Лід - 1 кубик
 5. Апельсин - для оформлення

Інвентар:

 1. Ножа
 2. Обробна дошка
 3. Шот (коктейльний келих) або чарка
 4. Барна ложка
 5. Гейзер (металевий конус - мірний стаканчик)
 6. Запальничка

Приготування коктейлю "Казантип".

Крок 1: Готуємо коктейль "Казантип".

Інструменти для приготування

Ставимо перед собою необхідні інструменти - чарку шот і барну ложку. Беремо мірний стаканчик, оскільки інгредієнти в пропорції 1 до 1, а значить їх потрібно точно відміряти, щоб не зіпсувати смак.

Гренадін - серце коктейлю

Першим наливаємо червоне серце багатьох коктейлів - гренадін, або просто гранатовий сік. Всі наступні інгредієнти ми будемо додавати за допомогою барної ложки. Місткість барної ложки 5 мл, а значить відміряти потрібну кількість інгредієнтів буде легко. Така ложка потрібна для розмішування коктейлів, а також, як в нашому випадку, для коктейлів, що "будуються", тобто послідовно комбінується.

Додаємо лікер

Наливаємо в гейзер самбуку і підпалюємо її, а потім переливаємо по барній ложці в коктейль. Наступний шар - 10 мл вершкового лікеру, і закінчуємо коктейльну композицію підпаленим абсентом. 


Крок 2: Оформлюємо коктейль "Казантип". 

Для оформлення коктейлю

З допомогою кубика льоду охолоджуємо краю шот-чарки, щоб не обпалити губи, коли будете пробувати коктейль. 

Промиваємо апельсин і відрізаємо один скибочку - його ми кладемо поверх шот-чарки в якості прикраси і, в якійсь мірі, закуски.


Крок 3: Подаємо коктейль "Казантип".

коктейль залпом Випиваємо

За обсягом і фортеці цей коктейль відноситься до шутерам, а значить випивати коктейль "Казантип" слід залпом, в один ковток. Коктейль "Казантип" - це екстремально підбадьорливий постріл енергії! Використовуйте на вечірці!

Приємного апетиту!


Поради:

- Не можна підпалювати інгредієнти під час приготування коктейлю, а підпалити вже готовий коктейль перед вживанням. Випити коктейль, після того, як прогріється верхній шар, через 5-10 секунд.

- Можна не пити коктейль залпом, а спробувати відчути смак поступово - пити коктейль з допомогою трубочки, починаючи з нижнього шару.

- Спробуйте і не підпалювати коктейль зовсім - всі ці способи вживання коктейлю дадуть різні смакові відчуття.