Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!
Кулінарні рецепти » Напої » Кава » Кава по-мавританськи

Кави по-мавританськи

Весь секрет аромату кави по-мавританськи полягає в додаванні чорного перцю і рожевої води. Перець повинен бути свіжого помелу. А рожева вода – це водний розчин, що містить компоненти ефірної олії троянди. Її використання допомагає впоратися з будь-яким стресом і підняти життєвий тонус організму. Вона володіє лікувальним властивістю. Кава, приготовлена за таким рецептом, допомагає людині підбадьоритися і бути повним енергії.

Інгредієнти для приготування кави по-мавританськи:

  1. Кави дрібного помелу — 1 ст. ложка
  2. Холодна відстояна вода — 250-300 мл
  3. Чорний мелений перець   щіпка
  4. Мелена кориця — на кінчику ножа
  5. Рожева вода — половинка чайної ложечки
  6. Цукровий пісок — 2-3 ст.  ложки

Інвентар:

  1. Мірний стакан
  2. Ложка столова (бажано срібна)
  3. Джезва
  4. Чашки для капучино

Приготування кави по-мавританськи.

Крок 1: Варимо каву.

додаємо в джезву кави

Для правильного приготування кави по-мавританськи нам потрібна справжня джезва, вона повинна бути зроблена з міді з товстими стінками.  Заважати кави в ній необхідно срібною ложкою.

свіжозмелений чорний перець

Першим ділом, в джезву висипаємо кава і чорний мелений перець, мелену корицю і цукровий пісок, все перемішуємо і трохи нагріваємо на вогні. Потім доливаємо холодну воду і ставимо на середній вогонь.

нагріваємо кави

Потрібно домогтися, щоб почала підніматися піна. Як тільки вона буде доходити до країв посудини, необхідно зняти його з вогню. Відкласти в сторону на хвилину і ретельно перемішати. Далі необхідно вдруге виставити джезву на вогонь і дати піднятися піні. Після цього зняти і, не перемішуючи, відкласти в сторону.

додаємо в напій рожеву воду

У третій і останній раз чекаємо підняття піни, знімаємо її в чашку і відразу ж наливаємо по краплі рожеву воду. Дуже акуратно.


Крок 2: Подаємо кави по-мавританськи.

кава по-мавританськи

Розливаємо кави в 2 чашки для капучино. Вживати таке кави можна в будь-який час дня, він додасть вам енергії і бадьорості, збільшить ваші сили, і будь-які починання з ним будуть незабаром закінчені.  Якщо час ближче до вечора, тоді кави слід ставити поменше.

Приємного Вам апетиту!


Поради:

— Мелену корицю можна ставити за смаком, але чорний мелений перець для цього напою обов'язковий. Для того, щоб перемолоти зерна в домашніх умовах необхідно скористатися спеціальною перцевої млином або кавомолкою.

— Такий каву краще всього готувати в джезві, але якщо такого у вас немає, то можна скористатися звичайною туркою або ж невеликий каструлькою.

— Уважно слідкуйте, щоб під час варіння кави не «втік». Для цього не відходьте від газової плити ні на крок, так як пінка дуже швидко піднімається і дуже важливо не пропустити цей момент.