Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!
Кулінарні рецепти » Напої » Молочні коктейлі та напої » Молочний коктейль з морозивом, какао і бананами

Молочний коктейль з морозивом, какао і бананами

Як легко зробити приємне рідним і близьким? Один з варіантів побалувати їх смачненьким, солоденьким коктейлем. Але як зробити коктейль і корисним і смачним. І виявляється все дуже просто корисне молоко, солодкі банани і смачне какао. Готуємо Молочний коктейль з морозивом, какао і бананами.

Інгредієнти для приготування молочного коктейлю з морозивом, какао і бананами:

  1. Банани – 2 штуки
  2. Молоко свіже охолоджене кип'ячене – 1 склянку
  3. Морозиво – 2 чашки
  4. Какао порошок – 2 столові ложки

Інвентар:

  1. Блендер
  2. Маленька каструлька
  3. Столова ложка
  4. Ложка для морозива
  5. Стакан – 2 штуки
  6. Чашка

Приготування молочного коктейлю з морозивом, какао і бананами.

Крок 1: готуємо банани

банани в блендері

Беремо блендер, чашу і ножі агрегату промиваємо під проточною водою, обтираем паперовими кухонними рушниками, і відразу встановлюємо назад на блендер, вже дуже не хочеться чекати, поки він висохне сам. Беремо 2 банана, чистимо від шкірки і ламаємо на шматочки прямо в чашу блендера.


Крок 2: додаємо молоко

молоко з бананами в блендері

В блендер до бананів додаємо молоко. Що стосується молока, його можна взяти свіже або пастеризоване. Так як готувала я для малюків, відповідно молоко взято свіже. Пастеризоване молоко кип'ятити не треба, а сире молоко прокип'ятити у маленькій каструльці на середньому вогні. Як тільки молоко стане підніматися піною над каструлькою, перемішайте його швиденько ложкою і вимкніть газ. І пастеризоване і кип'ячене молоко до використання треба охолодити в холодильнику. Пастеризоване молоко можна охолоджувати приблизно 10-15 хвилин. Кип'ячене молоко треба охолоджувати приблизно 30 хвилин. Моє молоко було вже підготовлено.


Крок 3: додаємо морозиво

Морозиво з бананами

Беремо морозиво і залежно від його упаковки відкриваємо, якщо це коробка йди відерце знімаємо кришку. Якщо це пакет, розрізаємо його ножем. Беремо ложку для морозива і від загальної маси відміряємо за допомогою неї 2 чашки білосніжних грудочок. Відключаємо блендер і піднімаємо кришку з його чаші. До холодного молока і поламаним бананам, які знаходяться в чаші блендера, додаємо морозиво. Для цього коктейлю беремо 100% пломбір. Це морозиво краще всього поєднується з бананами.


Крок 4: додаємо какао

какао в блендері

Вимикаємо блендер, відкриваємо кришку на чаші і зверху на банани насипаємо 2 столові ложки звичайного какао порошку. Від його присутності в коктейлі, смак вийде цукерка – банановий. А діти, ну дуже люблять все шоколадне, так що ваш коктейль був з самого початку приречений на успіх.


Крок 5: готуємо коктейль

збитий коктейль

Майже заключний етап приготування коктейлю. Скоро ви відчуєте всю гармонію смаку цього солодкого напою. Включаємо блендер на сильний рівень і збиваємо все інгредієнти до повітряної легкої світло-бежевою піни. Збиваємо всю масу приблизно 5-7 хвилин на найсильнішою швидкості. Вимикаємо блендер і натискаємо пару раз кнопку пуш ефект. Ця кнопочка є на всіх видах блендера і часто використовується для розмелювання льоду. Відповідно і швидкість у неї величезна. Пуш ефект допоможе коктейлю стати ще пышней. Готовий коктейль наливаємо у склянку.


Крок 6: подаємо коктейль з морозивом, какао і бананами

коктейль з какао і полуницею

Коктейль з морозивом, какао і бананами подається в келиху або склянці, які можна прикрасити шматочками бананів. До коктейлю можна подати солодкі крекери, печиво або торт. Я впевнена, у вас все вийшло і очі ваших близьких горять вогнем подяки за приготовану вами смакоту. Смачне солодке задоволення коктейль з морозивом, какао і бананами.

Приємного апетиту!


Поради:

− За бажанням в цьому рецепти ви можете змінювати пропорції бананів і какао

− Какао можна використовувати звичайне натуральне або солодке на подобу Нестле.

− Замість пломбіру в цей коктейль можна додати бананове морозиво.

− Якщо ви забули заздалегідь охолодити молоко, додайте пару шматочків льоду в блендер і коктейль вийде холодним.