Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!
Кулінарні рецепти » Напої » Молочні коктейлі та напої » Молочний коктейль з морозивом

Молочний коктейль з морозивом

Молочний коктейль з морозивом − це ласощі для будь-якого дня у будь-яку пору року і хто скаже, що це не так, той просто не любить морозиво. Але раз ви зараз читаєте цей рецепт, значить ви любитель солоденького, молочного коктейлю. Сьогодні ми з вами приготуємо, самий перший справжній молочний коктейль. Приступимо.

Інгредієнти для приготування молочного коктейлю з морозивом:

  1. Молоко пастеризоване – 1 склянку
  2. Цукор – 1 столова ложка
  3. Морозиво молочне 100% - 8 столових ложок

Інвентар:

  1. Блендер
  2. Кухонні паперові рушники
  3. Стакан
  4. Ложка для морозива
  5. Столова ложка

Приготування молочного коктейлю з морозивом.

Крок 1: Наливаємо молоко

блендер

Беремо блендер. Перед тим як ми почнемо його використовувати, варто помити чашу від блендера і ножі. Миті деталі протираємо паперовими кухонними рушниками і встановлюємо на сам блендер.

молоко в блендері

Беремо молоко, його краще перед збиванням трохи охолодити. Наливаємо його в чашу блендера. Ми готуємо 1 порцію коктейлю і молока нам треба 1 склянку. Для більш смачного коктейлю молоко треба брати жирне від 2,5 до 5 % жирності. Воно повинно бути пастеризованим чи кип'яченим. Після того як молоко налили в блендер, додаємо столову ложку цукру. Включаємо блендер на найвищий рівень і молоко збиваємо з цукром протягом 3 – 4 хвилин. Тепер в блендері солодке повітряне молоко.


Крок 2: додаємо морозиво

морозиво в блендері

У збите солодке молоко додаємо 8 столових ложок морозива. І збиваємо блендером на найвищому рівні. Протягом 5 -7 хвилин. Морозиво для якісного і смачного чистого молочного коктейлю має бути 100% натуральне без добавок, і рослинних жирів. Після того як блендер збив молоко з морозивом і цукром. Вийшла повітряна бульбашкова шапка.

збитий коктейль

Для того щоб зміцнить піну, натискаємо на блендері кнопку пуш ефект. На різних блендери вона називається по-різному, але у всіх варіантах ця чарівна кнопочка є. Це функція взобьет молочний коктейль ще більше, і він стане ще більш пишний і повітряний. Збиваємо на пуш ефекті не більше 1 – 2 хвилин. Коктейль готовий.


Крок 3: подаємо молочний коктейль з морозивом

молочний коктейль у склянці

Наливаємо молочний коктейль з морозивом в чарку, келих або фужер. Тепер його можна прикрасити збитими вершками і посипати зверху тертим шоколадом.

склянку з коктейлем

Але якщо говорити чесно і відверто, це ласощі смачне і без будь-яких добавок. Особливо такий коктейль люблять діти, корисно і смачно.

Приємного апетиту!


Поради:

− Щоб ще більше вітамінізувати коктейль можна додавати різні фрукти

− Для кращого засвоєння кальцію в арготизме треба додати в коктейль банани він містять калій. А, як відомо кальцій і калій взаємодіють і в компанії один одного засвоюються організмом швидше і краще.

− В чисті молочний коктейль, можна додавати різні есенції. Наприклад, такі як ванільна, абрикосова, виноградна і багато інших. Коктейль буде без домішок соків, але ви будите відчувати їх аромат.