Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!

Пиво

Різні рецепти домашнього пива


Рецепти:


Імбирне пиво має не тільки чудовим властивістю втамовувати спрагу і стимулювати енергію людського тіла, до всього цього воно ще й дуже корисно! Під час настоювання імбир і лимонна цедра щедро діляться своїми благодатними речовинами з іншими чимало важливими складовими цього еліксиру життя! Насолоджуючись цим напоєм, ви отримаєте масу задоволення і енергії!

Справжні цінителі пива стверджують, що сьогодні на прилавках магазинів практично не знайти справжнього, живого і смачного напою. Вихід один: трохи запастися терпінням і приготувати самим в домашніх умовах. Тим більше, що справа стоїть не стільки сил, скільки часу. Але кожен, хто пішов на такий експеримент, скаже, що воно того варто. Вчимося готувати домашнє пиво за цим рецептом.

Нещодавно разом з племінниками дивилися фільм Гаррі Поттер, і чомусь мені захотілося легендарного вершкового пива. Довго я шукала рецепт його приготування, але коли зварила, була приємно здивована його ніжному смаку. Ось поспішаю з вами поділитися рецептом приготування вершкового пива.