Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!
Кулінарні рецепти » Напої » Пиво » Домашнє Пиво

домашнє Пиво

Справжні цінителі пива стверджують, що сьогодні на прилавках магазинів практично не знайти справжнього, живого і смачного напою. Вихід один: трохи запастися терпінням і приготувати самим в домашніх умовах. Тим більше, що справа стоїть не стільки сил, скільки часу. Але кожен, хто пішов на такий експеримент, скаже, що воно того варто. Вчимося готувати домашнє пиво за цим рецептом.

Інгредієнти для приготування домашнього пива:

  1. Цукровий пісок – 4 склянки
  2. Хміль – 30 гр.
  3. Житній солод – 1 кг
  4. Дріжджі – 50 гр.

Інвентар:

  1. Пластикові пляшки
  2. Велика каструля
  3. Сито
  4. Ополоник
  5. Пивні келихи

Приготування домашнього пива.

Крок 1: Готуємо  пиво.

житній солод

В каструлю набираємо 9 літрів води і доводимо її до кипіння. Додаємо в неї цукор, солод і хміль і проварюємо вміст протягом однієї години. Після цього охолодити суміш, проціджуємо її за допомогою сита і розводимо в ній дріжджі. Ретельно змішуємо рідина  з дріжджами, накриваємо ємність і залишаємо для бродіння в теплому місці на 3 дня.

розливаємо напій у пляшки

Після розподіляємо рідина по пластиковим (або скляним) пляшках, гарненько їх закорковуємо і наполягаємо напій ще протягом тижня.


Крок 2: Подаємо домашнє пиво.

пиво домашнього приготування

По закінченню  цього часу охолоджуємо напій в холодильнику. Після чого  розливаємо домашнє пиво по келихах,  і насолоджується смаком чудового напою, приготованого вашими  руками.  І не забувайте, що таке пиво володіє досить сильним п'янким ефектом, тому пити його необхідно в помірних кількостях і з закускою. Її, до речі, можна також приготувати в домашніх умовах. На нашому сайті є безліч  цікавих рецептів закусок до пива.

Успіхів вам у ваших починаннях та приємного  проведення часу!


Поради:

  Живе пиво, приготоване в домашніх умовах, після настоянки, бажано зберігати в холодильнику та не довго. Воно швидко втрачає свої справжні властивості і смак. Тому якщо для вас ця кількість є великим, то використовуйте половину всіх інгредієнтів, зазначених у рецепті.

  Для приготування пива неприйнятно використання сухих дріжджів, тому обов'язково придбайте натуральні живі дріжджі.