Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!
Кулінарні рецепти » Напої » Соки » Грейпфрутовий фреш

Грейпфрутовий фреш

Жоден сік з пакетів не замінить свіжовичавлений. Фреш - це не просто сік, якихось 5 хвилин тому він був фруктом, тому містить максимально можливу кількість корисних речовин і вітамінів. Грейпфрутовий фреш не так популярний як апельсиновий, але його цінність для здоров'я нітрохи не менше.

Інгредієнти для приготування грейпфрутового фрешу:

  1. Грейпфрут - 2-3 шт

Інвентар:

  1. Соковижималка для цитрусових
  2. Дошка обробна
  3. Ніж
  4. Стакан

Приготування грейпфрутового фрешу:

Крок 1: Готуємо грейпфрути.

грейпфрути
Грейпфрути для приготування соку краще брати рожеві або червоні - вони більш солодкі. Сік жовтого і білого грейпфрутів кислуватий. Точна кількість фруктів, яке знадобиться для фрешу складно назвати. Зазвичай з 2 великих соковитих грейпфрутів виходить 200 мл - один стакан.

половинки грейпфрутів
Грейпфрути потрібно правильно розрізати, інакше вам доведеться їсти фрукти, а не пити сік. Уявіть як фрукт росте на дереві, ось так і розріжте - поперек на дві половинки. Кісточки акуратно видаліть ножем. Якщо плануєте зробити великий обсяг фрешу, то розріжте відразу всі грейпфрути, з яких будете вичавлювати сік і складіть в миску.

Крок 2: Робимо грейпфрутовий фреш.

соковижималка
Приготувати грейпфрутовий фреш без допоміжних засобів не вийде. Потрібна соковижималка для цитрусових. Електрична незамінна, якщо потрібно приготувати пару літрів фрешу на всю сім'ю. Зусиль абсолютно ніяких, кілька хвилин і у вас вийде чудовий найсвіжіший сік. Якщо потрібен всього лише один стаканчик, для себе коханої можна і вручну зробити. Правда доведеться докласти трохи зусиль.
ручна соковижималка
У ручкою соковижималці "насадка" нерухома, потрібно покласти на неї половинку грейпфрута (м'якоттю вниз природно) і сильно придавити, одночасно обертаючи.

В електричних соковижималках "насадка" швидко обертається, тому досить просто покласти грейпфрут, натискати на нього і утримувати, щоб не зіскочив. У сучасних пристроях для цього є спеціальний тримач, вручну робити нічого не потрібно. Готовий сік переливайте в глечик або склянку.

Крок 3: Подаємо грейпфрутовий фреш.

грейпфрутовий фреш
Подавайте грейпфрутовий фреш у склянках або глечик для соку, якщо ви готували велику кількість. Краще всього випити його протягом 5-15 хвилин після приготування - це найкорисніший сік. Чим довше він зберігається, тим швидше руйнуються корисні речовини.

Смачного! 

Поради:

– В грейпфрутовом соку багато фруктової кислоти, тому його потрібно пити через соломинку, це допоможе зберегти емаль зубів.

– Якщо ви приймаєте будь-які лікарські препарати, грейпфрутовий сік краще не пити, так як він не сумісний з багатьма з них.