Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!
Кулінарні рецепти » Закуски » Найсмачніший спосіб насолодитися грейпфрутом

Найсмачніший спосіб насолодитися грейпфрутом


Користь грейпфрута для здоров'я просто неоціненна. Наприклад, стакан грейпфрутового соку, особливо в зимовий період, допомагає заповнити запаси вітаміну С. В його плодах міститься багато калію, лікопіну, кальцію і фосфору. Грейпфрути багаті клітковиною і відрізняються низьким вмістом калорій — ідеальна комбінація для продукту, що сприяє схудненню. А ще в ньому містить біофлавоноїди та інші сполуки, які захищають нас від таких серйозних захворювань, як рак, пухлини та хвороби серця.

Регулярне вживання грейпфрутів здатне збільшити швидкість метаболізму в організмі, знижуючи рівень інсуліну і надаючи довгий відчуття ситості. Він працює, як природний антисептик для ран, і впливає, як тонізуючий засіб для печінки. В грейпфруті міститься багато води, що в комплексі з вітаміном С покращує колір і стан шкіри.

На щастя, смак грейпфрута можна зробити куди більше неземним! Для цього нам знадобиться 1 грейпфрут, коричневий цукор і ось така кулінарна пальник для карамелі.


Розріжте навпіл уздовж грейпфрут "екватора".


Зробіть ножем надрізи навколо кожного сегмента, щоб відокремити їх від горчащей мембрани. Надлишки соку злийте.


Щедро посипте кожну половину коричневим цукром, повністю покриваючи ним усю поверхню.За допомогою кухонної пальника рівномірно нагрівайте цукор до тих пір, поки він не почне плавитися.


Продовжуйте плавити цукор ще кілька секунд до тих пір, поки він не почне пузиритися і остаточно не перетвориться на карамель.


Проявіть терпіння: дайте охолонути карамелі приблизно хвилину і насолоджуйтеся!