Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!

Страви з буряка

Кулінарні рецепти » Овочі » Страви з буряка
У буряках можна використовувати як корінці, так і вершки. З бадилля вийде відмінна ботвінья. А з самого коренеплоду можна приготувати суп і різні салати. Буряк можна завялить, тоді вона буде дуже довго зберігатися і в такому вигляді набагато смачніше в деяких стравах. Молоду буряк легко зафарширувати у птаха, та й сам по собі фарширований коренеплід дуже смачний. Котлети із буряків дуже полюблять дітки, часто вибагливі в їжі.


Рецепти:


Буряк по-корейськи дуже популярна закуска . Вона також відома у світі, як і морква по-корейськи. В такі страви додають різні спеції, щоб зробити овочі смачніші,ароматні і більше востребованными.Нынче на кожному святковому столі видніються ці своєрідні смаки закусок, усіх не перелічити. Я завжди купувала буряк і моркву. Але смаки з кожним разом були различнее і различнее. Тому я подумала самій навчитися готувати ці закуски. І пропоную Вам теж не втратити цієї можливості.

Без перебільшення можна сказати, що червоний буряк, є чудовим овочем. Володіючи різноманітністю вітамінів металів і різних інших речовин, буряк є життєво необхідним продуктом для організму. Вона володіє такими речовинами як, йод, магній, калій, кальцій, залізо, вітаміни групи В, РР,  та ін). Багато препаратів медицини ґрунтуються на речовинах з буряка. Цілющі властивості буряка відомі здавна і застосовуються, як у народної медицини, так і кулінарії. Як, наприклад, котлети бурякові . Це блюдо, яке запам'ятається вам надовго і надасть вам море позитивних емоцій. І без перебільшення це шикарне блюдо, спробуйте самі і переконайтеся!

Якщо ви любите поєднувати приємне з корисним, то буряк з чорносливом і сметаною це те, що потрібно. Блюдо, яке буквально, зробить вітамінний вибух у вашому організмі. Поєднання буряка та чорносливу, які позитивно впливають на роботу кишечника, підшлункової та інші органи травлення, заправлені сметаною, а користь кисломолочних продуктів відома багатьом. Всі разом ці продукти зроблять салат незамінним, особливо в зимову пору року.