Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!

Йогурт з топленого молока в мультиварці

Калорійність: 71 ккал  -  Час приготування: 7.0 год

Існують різноманітні продукти харчування, але є такий, про який ми знаємо з самих ранніх років. Його практично не можна зустріти в інших країнах. Спробувавши цей продукт, ми повертаємося в дитинство, коли канікули проводили у бабусі. Вона готувала нам ще з ночі в своїй печі топлене молочко. Маленькими ми підбігали до чудо – печі і, чекаючи того моменту, коли бабуся витягне горщики, нарешті, пробували цю смакоту.

Яка ж його користь? В цілому про його користь ми можемо вести мову дуже довго. Адже в ньому концентрується ще більше корисних властивостей молока. В топленому молоці велику кількість білків, жирів, амінокислот, вуглеводів, а також вітамінів, які потрібні людському організму. Завдяки кальцію, який знаходиться в молоці, зміцнюються і правильно розвиваються кістки, тому для дітей цей продукт харчування особливо корисний.

А зробити з цього продукту чудовий йогурт – просто, так ще і дуже смачно. Вам напевно припаде до смаку цей рецепт. З допомогою мультиварки Ви отримаєте дивовижний йогурт з топленого молока. Він буде густим, з солодкуватим присмаком і найтоншим вершковим ароматом. Якщо Ви хоч раз приготуєте це блюдо, то станете його справжнім фанатом. Також в приготований йогурт Ви можете додавати різні ягоди, фрукти і навіть варення.

Інгредієнти:

1 лТопленого молока
1 пачкаЙогурту з будь-яким смаком
1 ст. лЦукру

Інструкція:

Крок 1 Остудіть вже готове пряжене молоко до температури сорок – сорок один градус.
Крок 2 Після цього додайте в нього цукор і ретельно перемішайте.
Крок 3Тепер влийте йогурт або закваску. Вони повинні бути приблизно кімнатної температури. Необхідно все це перемішати
Крок 4Тару потрібно приготувати заздалегідь. Баночки повинні бути чисті і сухі. Тепер розлийте молоко в баночки. Потрібно щоб Ви не закручували і не накривали їх кришками, досить загорнути кожну банку плівкою для їжі.
Крок 5В мультиварці виберете режим «Підігрів» і перетворити його на 15 – 20 хвилин. Тепер залиште йогурт у вимкненій мультиварці на одну годину.
Крок 6Йогурт повинен виглядати як густий кефір після цих процедур приготування. Тепер потрібно прибрати баночки з йогуртом в холодильник на деякий час. Це потрібно для того, щоб йогурт більше загус. Приємного Вам апетиту!
Bon Appétit!

Йогурт з топленого молока в мультиварці: