Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!

Шоколадний йогурт в мультиварці

Калорійність: 157 ккал  -  Час приготування: 8.10 год

Часто нам хочеться чогось смачного і легкого. Наприклад, повітряного і корисного десерту. Це може бути кефір, йогурт або морозиво. Адже пироги і торти відносяться до висококалорійним десертів. Зберегти фігуру, часто вживаючи такі десерти, Вам точно не вдасться.

Саме тому варто зупинити свій вибір на кисломолочних продуктах. Наприклад, побалуйте себе смачним домашнім йогуртом. Якщо у Вас є мультиварка, такий легкий і корисний десерт Ви приготуєте дуже просто.

Щоб наш десерт вийшов незвичайним, ми додамо до нього какао-продукти. Отже, давайте приготуємо шоколадний йогурт в мультиварці.

Інгредієнти:

1,0 лМолока
1 пачкаЙогурту без добавок або баночка закваски
100 гр.Чорного шоколаду
2 ст. лЦукру

Інструкція:

Крок 1 Візьміть каструлю, а також підготуйте все компоненти: молоко, цукор, закваску/йогурт і шоколад. Молоко слід вибирати, керуючись простим правилом: чим жирніше молоко, тим густіше, щільніше і, звичайно, жирніше вийде у Вас йогурт.
Крок 2 Тепер візьміть молоко. Його необхідно вилити в чашу мультиварки і закип'ятити. Для цього чудово підійде програма «ПАР» або «ВИПІЧКА». У гаряче молоко слід додати шоколад. Його попередньо розділіть на невеликі шматочки. Добре розмішайте молоко з шоколадом до повного розчинення останнього. Потім додайте туди ж цукровий пісок.
Крок 3Ось така молочно-шоколадна маса у Вас повинна вийти.
Крок 4Тепер необхідно охолодити молоко до температури сорок градусів. Тільки в такий молоко Ви можете додавати закваску або йогурт. Добре розмішайте шоколадне молоко, щоб корисні молочні бактерії розподілилися рівномірно і йогурт правильно і однаково приготувався.
Крок 5Якщо у Вас є спеціальні баночки для йогурту, розкладіть його по них. Якщо немає – скористайтеся будь-якими іншими невеликими баночками однакового розміру. Стерилізуйте їх. Тепер в баночки потрібно розкласти йогурт.
Крок 6Тепер в мультиварку необхідно налити воду, щоб вона на 2/3 покрила баночки з йогуртом.
Крок 7Встановіть програму «ЙОГУРТ» на 8 годин. Щільно закрийте кришку мультиварки. В цьому режимі пристрій буде підтримувати весь час однакову температуру, що сприяє правильному приготування йогурту.
Крок 8Коли мультиварка закінчила роботу, баночки з йогуртом необхідно дістати і покласти у холодильник. Через пару годин йогурт готовий до вживання. Перед тим, як будете їсти йогурт, його можна перемішати. Так консистенція його буде більш однорідною. Готовий шоколадний йогурт дуже смачний сам по собі. Але при бажанні, Ви можете додати до нього горіхи, фрукти або шоколадну крихту.
Bon Appétit!

Шоколадний йогурт в мультиварці: відео