Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!

Згущене молоко в мультиварці

Ви коли-небудь замислювалися над тим, що таке ласощі, як згущене молоко, яке з дитинства було таким бажаним, можна приготувати вдома в мультиварці? Продукти для створення шедевра можна купити на ринку – це що стосується молока. Магазинне не підійде, тому що воно занадто низької жирності, а для справжнього згущеного молока рідина повинна бути дуже високої жирності. Не останню роль відіграє і свіжість продукт.

Щоб довго не мучити, пропонуємо приготувати домашнє згущене молоко в мультиварці.

Склад:

  • три літри жирного молока;
  • кілограм цукру.

Приготування згущеного молока в мультиварці

Ось такий ось зовсім невеликий список компонентів дозволить створити дивовижно смачний і корисний продукт.

Почнемо. Молоко переливаємо в мультиварочную ємність, вибираємо режим «гасіння» і встановлюємо час 150 хвилин, якщо переставити часові рамки у вашій мультиварці не вдається, після звукового сигналу про готування страви (прозвучить від через 60 хвилин), доведеться ще два рази включати прилад.

Після закінчення зазначеного часу перевіряємо наскільки уварилось молоко, для ідеальної згущеного молока обсяг повинен стати менше в два рази. Далі проціджуємо рідина через сито або дрібний друшляк (щоб прибрати пінку і інші грудочки, які могли утворитися в процесі готування). Додаємо цукор (весь обсяг) і розмішуємо.

Повертаємо молоко в прилад (вже з цукром) і повторюємо процедуру варіння в режимі «гасіння» ще хвилин 30. Оскільки цукор може прилипнути до дна, суміш доведеться кілька разів перемішати, щоб солодкий компонент розчинився.

Якщо вирішили поласувати не звичайної згущеним молоком, а вареним продуктом (який має гарний карамельний відтінок), готуйте згущене молоко в мультиварці довше (мається на увазі молоко з цукром).

Ось і все, переливаємо в невеликі банки, даємо охолонути і відправляємо в холодильник.