Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!

Рисова каша в мультиварці Мулинекс

Рис – це універсальний гарнір. До нього подають рибу, м'ясо або овочі. Сюди ж можна додати абсолютно будь-який соус і ось вже звичайна крупа перетворює в досить ситний обід або відмінний сніданок.

Щоб довго не морочити голову, не стояти біля плити і не чекати коли закипить вода, звариться рис і при цьому заважати його, щоб він не пригорів і не втік, можна скористатися справді чудовим пристроєм – мультиварка Moulinex. Відмінний розсипчастий рис в мультиварці Мулинекс можна приготувати буквально за лічені хвилини, без горілих шматочків або зіпсованої каструлі. Найприємніше, що крупу закладають в ємність, заливають водою і все, можна йти збирати дітей до школи чи займатися іншими справами, мультиварка все приготує сама. Ось рецепт.

Склад:

  • дві склянки води;
  • склянку рису;
  • сіль за смаком;
  • будь-які інші спеції, добавки.

Приготування рису в мультиварці Мулинекс

Отже, в чашу мультиварки наливаємо дві склянки води (використовуємо той, який йшов в комплекті в мультиварка). Склянку рису промиваємо і викладаємо в рідину, додаємо спеції (сіль, перець або ароматні трави) і закриваємо прилад. Режим для готування краще вибрати «гречка/плов/крупа», виробник виставив час готування годину. Але якщо готуєте звичайний рис, та ще і заливаєте його гарячою водою, час скорочується як мінімум вдвічі, так що через 30-40 хвилин радимо крупу перевірити.

Власне перевіркою потрібно буде займатися тільки один раз, після цього ви точно будете знати час приготування рисової каші в мультиварці Мулинекс. До речі, врахуйте, що рецепт вказаний тільки для звичайного круглого або овального білого рису. Якщо вирішили зварити рис дикий або інші екзотичні сорти – використовуйте інструкцію на пакеті з крупою, інакше страва можна зіпсувати.