Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!

Йогурт в мультиварці Редмонд

Мультиварка чудово впоратися з приготуванням йогурту. Якщо раніше доводилося ще й купувати йогуртницю, то зараз з цим агрегатом все просто і головне смачно.

Правильно приготований йогурт в мультиварці Редмонд буде таким же густим і смачним як на прилавку магазину.

Склад:

- молока 3,2 відсотка жирності – 1 літр;

- готовий йогурт – 125 грам;

- цукор додається за бажанням.

Приготування йогурту в мультиварці Redmond

1. Літр молока потрібно розігріти, це можна зробити на плиті або поставити в мікрохвильовку. Температура молока повинна бути трохи більше ніж кімнатна температура, опустіть мізинець в молоко, якщо трохи пече, значить підійде. Сильно гаряче робити не потрібно.

2. В молоко додаємо потрібну кількість йогурту. І все добре перемішуємо з допомогою простого віночка, до однорідної маси. Якщо консистенція не сильно солодка додаємо трохи цукру. І знову добре перемішуємо.

3. Беремо баночки приблизно, такі як  – під дитячого харчування і наливаємо туди нашу масу. У чашу мультиварки на дно покладіть силіконовий килимок або просто м'яку серветку.

4. Тепер в мультиварку заливаємо 1 літр води і ставимо баночки в чашу. Зверху банки накриваємо спеціальним папером для випічки.

5. Щоб приготувати йогурт в мультиварці Редмонд встановлюємо режим "Мультиповар". Так само встановіть температуру приблизно 40 градусів. Час приготування йогурту 6 годин.

6. Після того як час приготування закінчиться, пролунає сигнал. Відкриваємо кришку мультиварки і дістаньте наші баночки. Тепер поставте їх у холодильник. Нехай вони там постоять приблизно ще 2 години, і вже після цього можна насолоджуватися смачним йогуртом.

За бажанням в йогурт можна додати ягоди, горішки, кукурудзяні пластівці, тут кожен вибирає собі за смаком.

Приємного всім апетиту!