Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!

Рис в мультиварці Скарлет

Більшість з нас дуже люблять відварений рис, однак його приготування пов'язане зі стресом. Чому? Та тому, що розсипчастий рис виходить дуже рідко, часто він схожий на товчений злиплий рис, який кілька разів примудрився втекти, залити плиту, забруднити каструлю, а ще пригоріти. Ось після такого пропадає всяке бажання готувати відварений рис.

Щоб жодна з описаних подій не сталося, була створена мультиварка Scarlett, яка допоможе приготувати рис, а точніше сама все зробить. Господиня просто потрібно скласти компоненти і вибрати програму. Простіше простого і вечеря або обід готовий. Отже, приготуємо рис в мультиварці Скарлет.

Компоненти:

  • мультистакан рису;
  • два мультистакан води;
  • сіль;
  • спеції і трави за бажанням.

Приготування рису в мультиварці Скарлет

Врахуйте, що компоненти вказані з розрахунку використання мультиварочного склянки, тому засипання і укладання інгредієнтів на око може не призвести до бажаного результату.

Рис обов'язково потрібно промити кілька разів. Кидають його в киплячу воду, в цьому випадку він буде більш розсипчастим.

Щоб зварити рис у мультиварці Скарлет необхідно закип'ятити в чаші воду в будь-якому режимі і відправити туди рис. Можна закип'ятити воду в чайнику, перелити в мультиварочную чашу, додати рис і спеції із сіллю. Тривалість готування рису хвилин 30. Тому після того, як кришка мультиварки закрилася, встановлюємо режим «рис/гречка/крупи/швидке готування» і чекаємо півгодини.

Після цього прилад відключаємо, додаємо за бажанням масло або додатково спеції. Даємо трохи постояти в приладі і можна подавати.