Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!

Курка в мультиварці Вітьок

Мультиварка Vitek чудова помічниця на кухні. Вона зварить, підсмажить, запече, приготує на пару і виконає ще безліч інших функцій, заощаджуючи час господині.

наприклад, потрібно приготувати тушку курки. Для духовки цей процес тривалий і пов'язаний з постійним чергуванням» у віконця духової шафи, щоб страва не пригоріло. У випадку з мультиваркою, готування скорочується як мінімум вдвічі, та й дивитися за м'ясом не потрібно. Перевернути один раз і все, на кухню можна не заходити.

Отже, пропонуємо простий рецепт рум'яної і ароматною курки в мультиварці Вітьок.

Склад:

  • невелика тушка курки (в іншому випадку її доведеться розрізати або згинати, що зіпсує естетичний вигляд кінцевого страви);
  • спеції для м'яса на свій смак;
  • рослинна олія;
  • 5-7 зубочки часнику.

Приготування курки в мультиварці Вітьок

Якщо хочете курочку маринувати, робіть це заздалегідь, наприклад, на ніч або на кілька годин. Це звичайно, в тому випадку якщо є час, якщо його немає, можна приготувати не менш смачне м'ясо і без тривалого настоювання в спеціях.

Беремо свої улюблені трави, сіль і перець. Чистимо 5-7 зубочки часнику, подрібнюємо його і, поєднавши зі спеціями і травами, натираємо тушку зовні і всередині.

У каструлю наливаємо 2-3 ложки рослинної олії, змащуємо її стінки, щоб курочка не прилипла.

Потім кладемо тушку в чашу, закриваємо прилад і вмикаємо функцію «випічка». У цьому режимі виробник встановив час приготування 60 хвилин. Через 30 хвилин курку потрібно перевернути на інший бік, щоб отримати ту саму хрустку скоринку.

Якщо тушка велика, варто залишити курку в мультиварці Вітьок трохи довше, тому після закінчення зазначеного часу обов'язково перевірте м'ясо на готовність. При бажанні під час готування м'яса можна відварити на пару овочі.