Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!

Супи з субпродуктів

Кулінарні рецепти » Супи » Супи з субпродуктів
Тільки не подумайте, що суп з субпродуктів - це суп другого сорту. Навпаки, аромат і наваристого бульйону безпосередньо залежить від кісток, які є основою супу. Потрухи, вуха, шлунки, язик, нирки - все те, що можна з'їсти і не є чистою вирізкою м'яса називається субпродуктом. У багатьох рецептах супів з субпродуктів основний секрет полягає в тому, що перед додаванням в бульйон субпродукти потрібно злегка обсмажити.


Рецепти:


Козацький куліш — це густа, насичена і дуже смачна юшка , приготована з пшона, сала та картоплі. Ці інгредієнти  є основними і в принципі достатніми для приготування цієї страви.  Запорізькі козаки, які придумали куліш варили його, як правило, на багатті. Від цього блюдо ставало ще смачніше і насищалося ароматом диму. Якщо у вас є така можливість, то обов'язково спробуйте приготувати куліш на багатті, де-небудь на дачі або просто на природі. Ну а поки спробуйте приготувати не менш смачний козацький куліш в домашніх умовах. 

В дитинстві я дуже не любила рідкі гарячі страви. А даремно! Адже всі чудово знають, що супи сприятливо впливають на шлунок і травну систему в цілому. Одним словом – супи їсти треба! А якщо ще й приготувати страву за спеціальним коханому рецептом, тоді виходить просто свято для живота і душі! Тому пропоную приготувати таке гаряче, як суп «Сердечко» . Це блюдо смачне і легке, і корисне! А все тому, що основний інгредієнт – курячі сердечка.

Чи знаєте Ви, що раніше суп з потрухів вважався святковим блюдом. У такий суп використовують шлунки,печінка, серце і шийки. Зараз також можна додавати і гребінці, і лапи. Вони дають бульйону особливий смак і концепцію. Таке блюдо славиться у сільській місцевості. Можна навіть зазначити,що суп  прийшов до нас з російської кухні. Більшість людей варять його на природі, адже на вогні він вийде уваристый і з більш цікавим смаком. Так що, якщо Ви ставите питанням, що взяти з собою на природу або ,що готувати,крім шашликів і картоплі, сміливо дізнавайтеся рецепт супу з потрохами і беззастережно варіть його. До того ж його приготування принесе Вам масу задоволення. Так і чому ж не навчитися варити такий суп зараз?

Геніально перше блюдо! Якщо ви не пробивали настільки смачного, ароматного, великолепнейшего супу з легких, ви багато чого втратили в житті! Дивно як з такого непоказного субпродукту виходить таке прекрасне блюдо, економно, смачно і корисно! Готуємо суп з легких! 

Суп з баранячих реберець з нутом виходить густим, наваристим і дуже смачним, ніжним ледь вловимим ароматом м'яти. Інгредієнти, з яких складається цей суп, чудово  поєднуються між собою і доповнюють один одного. Нут    це так званий турецький горох, він дуже корисний для організму, так як є незамінним джерелом, що знижує холестерин. Крім того бараняче м'ясо є одним з найбільш живильних продуктів і чудово підходить для діабетичного і дієтичного харчування.

Зазвичай я віддаю перевагу доступні рецепти. Ось і цього разу пропоную вам рецепт дуже смачного, а головне корисного супу з мови. Адже мова є улюбленим продуктом багатьох людей. Завдяки своєму незвичайного смаку, ніжного м'яса і великим розмаїттям страв готуються цей продукт визнається делікатесним. Крім усього іншого, у своєму складі мова має багато корисних речовин. Таких як, білок,  жири та  вуглеводи. Після того, як я приготувала суп з мови  і з певною осторогою дала спробувати його своїм рідним, він був миттєво з'їдений, що вказує на успіх мого дебюту.