Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!
Кулінарні рецепти » Відео рецепти » Тістечко "Сюрприз у коробочці" з малиною: простий рецепт - чудовий десерт!

Хто з нас не любить сюрпризи? Тим більше такі гарні і смачні. Цей простий і оригінальний десерт зробить будь-яке свято незабутнім. Пригощайтеся!

Щоб приготувати красиве і оригінальне тістечко "Сюрприз в коробочці" (2 порції), нам потрібно:

 • 250 мл молока
 • картонна упаковка з-під рідини (наприклад, під вершків об'ємом 250 мл)
 • 300 г темного шоколаду
 • 200 г білого шоколаду
 • 4 листи желатину
 • 120 г збитих вершків
 • 200 г свіжої малини

Готуємо:

 1. Для початку обріжемо картонну упаковку, щоб вийшла форма у вигляді невеликого куба, потім як слід відмиємо і высушим її. Виріжемо дві широкі смужки промасленого паперу і покладемо на дно форми хрест-навхрест, щоб потім було легше витягувати з неї вміст.
 2. Розтопити темний шоколад на водяній бані. Потім за допомогою пензлика густо промазуємо картонну форму зсередини шоколадом і поставимо застигати.
 3. Нагріваємо молоко і додаємо дрібно нарізаний білий шоколад, помішуємо, поки шоколад повністю не розтопиться. Додаємо розм'якшені листи желатину. Коли суміш стане однорідною, знімаємо її з вогню і чекаємо, поки вона охолоне до кімнатної температури. Потім додаємо вершки. В одержаний мус додаємо малину.
 4. Коли темний шоколад у картонній формі повністю застигне, викладаємо у форму вершковий мус - до країв - потім накриваємо її перевернутою тарілкою. Перевертаємо, щоб десерт виявився на тарілці, і акуратно знімаємо картон. Прикрашаємо десерт свіжою малиною.

Чудовий вигляд! Відмінний смак! А вершковий мус всередині шоколадної коробочки можна замінити чим завгодно - на ваш вибір. Приємного апетиту!